Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
RocketmanRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0