Titles you rated
Drag Me to HellRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5