Titles you rated
Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.5
Basilisk: The Ouka Ninja ScrollsRated ★ 4.5
BasiliskRated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 4.5
GhoulRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5