Titles you rated
The DepartedRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0