Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
StardustRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0