Movies
Ratings
204
OblivionRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.5
BlitzRated ★ 4.5
UnthinkableRated ★ 3.5
End of WatchRated ★ 4.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0