Titles you rated
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
Rabbit Without EarsRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
I DoRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
All Things FairRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
April FoolsRated ★ 3.0