Series
Ratings
342
Boy Swallows UniverseRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
- ブレイキング・バッド シーズン6Rated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0