Series
Ratings
63
HIP - High Intellectual Potential Season 3Rated ★ 3.0
HIP - High Intellectual Potential Season 2Rated ★ 3.5
HIP - High Intellectual Potential Season 1Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 4.0
CarêmeRated ★ 2.0
Becoming Karl LagerfeldRated ★ 2.5
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Silo Season 1Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5