Movies
Ratings
1161
Mood IndigoRated ★ 4.5
Whip ItRated ★ 3.0
ContractedRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 2.0
The QueenRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Cinderella and the Secret PrinceRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Aliens in the AtticRated ★ 2.5
Joe's ApartmentRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0