Series
Ratings
46
Demon SlayerRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
KingdomRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Feel Good To DieRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5