Titles you rated
Wild TargetRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0
Strange DaysRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Bad TasteRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
RetroactiveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Falling DownRated ★ 3.0
RadioRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Swept AwayRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0