Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Divorced Singles Season 7Rated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- 우리들의 발라드Rated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Good BoyRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0