Movies
Ratings
689
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Good DeedRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0
MaRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5