Titles you rated
FlippedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Station AgentRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0