Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.0- Running ManRated ★ 2.5
- Hidden Singer Season 2 Hidden StoryRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5