Titles you rated
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 2.0
WaterboysRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.5