Titles you rated
 Toy Story 3Rated ★ 3.5 Toy Story 3Rated ★ 3.5
 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
 The VowRated ★ 3.5 The VowRated ★ 3.5
- Les MisérablesRated ★ 5.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 My Name Is KhanRated ★ 3.5 My Name Is KhanRated ★ 3.5
 OblivionRated ★ 3.0 OblivionRated ★ 3.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 3.5 About TimeRated ★ 3.5
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
 Air Force OneRated ★ 3.5 Air Force OneRated ★ 3.5
 WALL-ERated ★ 3.0 WALL-ERated ★ 3.0
 2012Rated ★ 2.0 2012Rated ★ 2.0
 QuickRated ★ 1.0 QuickRated ★ 1.0
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 DerangedRated ★ 2.0 DerangedRated ★ 2.0
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
 Night at the MuseumRated ★ 3.0 Night at the MuseumRated ★ 3.0
 300Rated ★ 3.0 300Rated ★ 3.0
 Spider-ManRated ★ 2.0 Spider-ManRated ★ 2.0