Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Unicorn StoreRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5