Series
Ratings
96
Chainsaw ManRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0