Titles you rated
CellRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Toxic Avenger Part IIRated ★ 3.0
The Toxic AvengerRated ★ 4.0- 人造人間ハカイダー ディレクターズカット版Rated ★ 3.5
Mechanical Violator HakaiderRated ★ 2.5
Frankenstein's ArmyRated ★ 3.0
Battle of the DamnedRated ★ 4.0
In the Name of the King 2: Two WorldsRated ★ 2.5
The Walking DeceasedRated ★ 2.5
RemainsRated ★ 2.5
The DeadRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
StripperlandRated ★ 3.0
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 3.0
The Serpent and the RainbowRated ★ 2.5