Series
Ratings
199
Hi Score GirlRated ★ 5.0- SetoUtsumiRated ★ 4.5
- DD Fist of the North StarRated ★ 2.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.0
City Hunter Season 3Rated ★ 3.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0
City Hunter Season 2Rated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 2.5
Handa-kunRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 2.5- まほろ駅前番外地Rated ★ 4.5
Elfen LiedRated ★ 3.0- Record of Lodoss WarRated ★ 2.0
- ベン・トーRated ★ 1.5
- Is This a Zombie?Rated ★ 2.0
School-Live!Rated ★ 1.5