Movies
Ratings
15
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
TruthRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
ThreeRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5