Movies
Ratings
258
About TimeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5