Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
Isoroku Yamamoto, the Commander-in-Chief of the Combined FleetRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
A Crocodile Who Lived For 100 DaysRated ★ 1.0
Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless NightRated ★ 3.0
Princess Principal Crown Handler: Chapter 2Rated ★ 3.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Stolen IdentityRated ★ 1.5
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 3.5
Genocidal OrganRated ★ 1.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - EmperorRated ★ 4.0
Girls und Panzer: This Is the Real Anzio Battle!Rated ★ 3.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.0