Titles you rated
PonyoRated ★ 3.0
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 0.5- Sadako DXRated ★ 0.5
Road HouseRated ★ 3.0
Midnight SwanRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
MatchingRated ★ 1.0
Rude to LoveRated ★ 2.5
OutRated ★ 3.0
SanaRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Last MileRated ★ 4.5
MemoriesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.0
Child of the StarsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0