Titles you rated
KrampusRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
The CollectorRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The GameRated ★ 3.5
The DealRated ★ 1.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5