Titles you rated
House of CardsRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 1.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 2.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 1.0