Series
Ratings
112
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Shitamachi RocketRated ★ 4.5- Uchi no SanshimaiRated ★ 4.0
TorikoRated ★ 2.0- TOM AND JERRYRated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.5