Series
Ratings
36
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 4.5- 人間の証明Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.5- The Lion King 3 Hakuna MatataRated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 3.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 5.0
Best Friends in LoveRated ★ 2.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 4.5
The Full Throttle GirlRated ★ 2.5
Deka WankoRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 4.0
ShomuniRated ★ 3.0- Lucky SevenRated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 4.0