Titles you rated
EuphoriaRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5