Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 1.5
The ThingRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 1.0
Iron SkyRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 2.5
OktapodiRated ★ 3.5
Heavenly AppealsRated ★ 2.5