Titles you rated
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 2.0
D.N.AngelRated ★ 3.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 2.0- 레카Rated ★ 2.0
Dr. SlumpRated ★ 2.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 2.0- BeybladeRated ★ 2.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.0