Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5- 탱구와 울라숑Rated ★ 1.5
All InRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Run HanyRated ★ 0.5
- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0