Movies
Ratings
412
Chico & RitaRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 3.5
A Room with a ViewRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0