Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Country DiariesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5