Titles you rated
Spider-ManRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.0
21st Century GirlRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.5
The Legend of HeiRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0