Series
Ratings
20
We Married as a Job!Rated ★ 1.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 1.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 2.5