Titles you rated
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0- 1923 간토대학살Rated ★ 3.0
Work to DoRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.5- Life of Hae-oakRated ★ 4.0