Titles you rated
DetachmentRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
When We First MetRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 5.0
GlassRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0