Titles you rated
Before SunsetRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The InterviewRated ★ 2.0
FlightRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Earth to EchoRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Super VirginRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0