Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 0.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0