Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
GhostRated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0