Titles you rated
- The iDOLM@STERRated ★ 3.5
AirRated ★ 3.0
The Eden of GrisaiaRated ★ 3.0
The Fruit of GrisaiaRated ★ 2.5
The Labyrinth of GrisaiaRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.5- Death ParadeRated ★ 2.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 5.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 5.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
HinamatsuriRated ★ 4.5
Dragon Pilot: Hisone and MasotanRated ★ 3.0