Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Frankie and JohnnyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5