Series
Ratings
77
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Ranking of KingsRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5