Titles you rated
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0