Movies
Ratings
16
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0