Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
American Cats: The Good, the Bad, and the CuddlyRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
A Family AffairRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Fortune Favors Lady NikukoRated ★ 4.0