Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5